23 Nisan 2014 Çarşamba

Bordo Erkek Pantolon Modelleri

'Erkek adam' modellerinin fıstık yeşiliydi, pembeydi, cartlak kırmızıydı; öyle bir şeyler giymesine toplum olarak gözümüz alışık değil, eyvallah. Fakat bordoyu kırmızıyla karıştırmamak lazım; bordo ağır renktir aslında, güzeldir de, griyle ve siyahla gayet iyi gider. Bence erkek adamların bu rengi giymemesi için sebep yok. Siz bilirsiniz tabii yine, ama ben bordo erkek pantolon modelleri hakkında yaziciim, illa ki ilgilenecek birileri vardır. Gri, bordoya en çok yakışan renktir bence ve yandaki kombin de bu bakımdan gayet uyumlu olmuş. Bordoyla kahverenginin bir arada kullanıldığı kombinler de var ama şahsen onları pek beğenmedim. Çok koyu olmayan bej tonları tamam da, kahverengiyle pek güzel durmuyor.

Şimdi de bordo rengi Mudo erkek pantolon modelleri arasından seçtiğim 2 pantolonu ekliycem ve hatta yine Mudo ürünleriyle olmak üzere bunlarla yapabileceğiniz birer kombin önericem.


Pantolonların daha açık renkli olanını koyu renk erkek kot gömlek ve ona uygun ayakkabılarla kombinledim. Diğeriyle de bir pantolon ceket kombini yaptım. İşte geliyor:


Şimdi güzel bir bordo erkek pantolon kombini daha geliyor.Beyaz ağırlıklı ekose gömlek, gri kravat, siyah kemer ve siyah ayakkabılar; gayet güzel olmuş. Siyah blazer ceket  giyilebilir böyle bir kombinin üstüne,  yakışır.


Bordolu bir konuya girişmişken birkaç tane bordo takım elbise resmi de ekledim. İçinden 2 erkek geçen resimdeki kravatlı kombini pek sevmedim aslında, herhalde kahverengili olduğu için. Fakat diğer bordo siyahlı kombinin hatırına indirdim, o çok hoş görünüyor.Diğer resimler geliyor şimdi. Hoşça kalın, bloğumuza uğradığınız için teşekkür ederim. Her zaman bekleriz, daha çok yazı ekliycez kısmetse.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Cildi Aydınlatan Akne Karşıtı Papaya, Bal ve Limon Maskesi

Cildi aydınlatan akne karşıtı papaya, bal ve limon maskesi aynalarda parlak, kusursuz bir cilt görmenize yardımcı olur. Yara izlerini ...