12 Nisan 2014 Cumartesi

V Yaka Gelinlik Modelleri

Açılışını V yakalı bir işlemeli gelinlik resmiyle yaptığımız V yaka gelinlik modelleri konulu yazımızın düğün sezonu her gün biraz daha yaklaşırken hala tam bir karar verememiş olan gelin adaylarına faydalı olacağını umuyoruz. O gelin adayları da gelinlik seçimi konusunu bir karara bağlamak konusunu çok ağırdan almasınlar yalnız; Nisan ayı geldi ve moda evleri şimdiden fena halde yoğun olmaya başlamışlardır. Gelinlik seçmekten söz etmişken Fransız dantelli gelinlik modelleri konusundaki yazımızı da tavsiye edelim.Solda gördüğünüz büyük beden gelinlik kilo fazlası olan bayanların ilgisini çekebilir. Bu kategoride birkaç resim daha var, onları yazının sonunda ekliycem. Kiloluysanız ve göğüsleriniz iriyse boyundan bağlı gelinlik modellerini de gözden geçirmelisiniz, o modeller hacimli göğüsleri iyi taşıyor; kalın askılı olmak kaydıyla tabii. V yaka gelinlik modelleri boyun bölgesini daha uzun ve zarif göstermek açısından da faydalı olur. Boynunuz çok uzunsa iyi durmayabilir yalnız.

2014 gelinlik modelleri arasında da V yakalı gelinlik çeşitleri bulunuyor tabii ki. Şimdi size yaka çevresi işlemeli çok zarif bir kısa gelinlik takdim ediciim. Kloş etekli gelinlik kategorisine de giren bu parça dekolte kısmının güzelliğini ve belinin inceliğini vurgulayacak bir model arayanlar için ideal.Belden kuşaklı gelinlik modelleri, drapeli gelinlik çeşitleri, prenses gelinlikler, dar kesim gelinlikler, sade gelinlik modelleri ve daha birçok model aşağıda sizi bekliyor. Farklı vücut biçimlerine yakışmaları ve zarif görünümleri yüzünden çok talep edilen A tipi gelinlik modelleri de var tabii. Düğününüz kır düğünü veya plaj düğünü tarzında olacaksa modelin rahatlığını da göz önünde bulundurmayı unutmayın. Yerleri süpüren kabarık gelinlikler bu tarz düğünler için pek uygun bir seçim değil. 

 

Görsel galerisi geliyor şimdi. İlk ikisini 2014 gelinlik modelleri arasından seçtim, diğerleri rastgele. İyi seyirler dilerim.


                                                                


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Büyük Beden Gelinlik Modelleri (BHLDN 2020)

  BHLDN 2020 büyük beden gelinlik koleksiyonunda güzel parçalar olduğunu görünce bir blog yazısı yazayım diye düşündüm.