27 Ocak 2016 Çarşamba

Maggie Sottero Platinum Gelinlik Koleksiyonu


Maggie Sottero gelinlik modelleri arasında dolaştım ve size Platinum gelinlik koleksiyonunu tanıtmaya karar verdim sayın ziyaretçiler; bu modeller tanıştığınıza memnun olacağınızı umuyorum. Burada göreceğiniz modellerin farklı renkleri de var, dilerseniz markanın sitesine girip alternatif renkleri de görebilirsiniz. Modellerin sayısı da daha fazla zaten, ben bir kısmını indirdim.

Katmanlı etekleri olan deniz kızı tarzı bir swarovski taşlı gelinlik ile başladık programımıza. Sottero'nun gelinliklerinin çoğunda swarovski kristallerin kullanıldığını da ekleyeyim bu arada. Sıradaki modelde de var mesela, ayrıca inci boncuklar da var.
Metalik efektli dantel apliklerle bezenmiş olan bu truvakar kollu, sırı V şeklinde dekolteli modele ne buyrulur?Bu Phyllis;  Yunan tarzı gelinlik havasında bir model kendisi. Sırt kısmındaki karmaşık nakışların çarpıcı havasına dikkat çekmek isterim.
Çapraz drape gelinlik modellerini sever misiniz? Lacey ile tanışmalısınız o halde. Kendisi trompet gelinlik kategorisine de giriyor sanırım. Bu modellerle balık etek gelinlikler arasında ince bir fark diye biliyorum. Şöyle bir fark; deniz kızı gelinlik modellerinin vücudu saran kısmı kalçaların epey altına kadar inebiliyor bazen biliyorsunuz, dizlerin hemen üstüne iniyor bazen. Dar kısmının o kadar uzun olmadığı, eteklerin kalçalardan sonra bollaştığı modeller ise trompet tarzı olarak da isimlendiriliyor. Fotoğraflar süsleme açısından farklı ama hepsi aynı model bunların, isteğe göre ekleniyor o detaylar demek ki. 

Maggie Sottero Platinum koleksiyonundaki gelinlik modelleri arasındaki turumuza dantelli tül kumaştan yapılmış kolsuz bir balo tipi gelinlik ile devam ediyoruz. Daha fazla model görmek ister misiniz? Buyurun öyleyse:


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Ayvalık Asmalı Bahçe

Ayvalık'ta tatil yapanlara küçük, serin, sade ve keyifli bir mekandan söz etmek istiyorum bugün. Ayvalık Asmalı Bahçe sıcak günlerd...