16 Kasım 2017 Perşembe

Ünlü Dekoratörlerden 50 Mutfak Dekorasyonu Örneği


 Canım blogcuğumun dekorasyon kategorisini coşturmak yolundaki çalışmalarım tam gaz devam ediyor sayın seyirciler. İsim yapmış dekoratörlerin çalışmalarından seçtiğim 65 mutfak dekorasyonu örneğini beğeninize sunmak üzere işe koyulmuş olmaktan gururluyum. Yazı bittiği zaman da ayrıca mutlu olucam. Gösteriye Ike Kligerman Barkley tarafından dekore edilmiş 2 mutfakla başlıyorum.


Aşağıdaki fotoğraflar Hawai'de bir evden. Dekorasyon Studio MRS Interiors tarafından yapılmış.Bir Beverly Hills evindeki bu beyaz mutfak dekorasyonu çalışmasında imzası olan firma Burnham Design.


Bu çalışma da aynı firmaya ait.


Mutfağa bakar mısınız? Bir mutfağın bütün mutfak gereçlerinizi alacak ve standart mutfak aktivitelerinden başka şeyler de yapılacak kadar büyük olması güzel bir şey bence. Bir Akdeniz tarzı mutfak dekorasyonu örneği imiş bu. Dekoratör: Giannetti Home.


Bu da Giannetti Home'un başka bir çalışması. Bir çiftlik evinin mutfağı imiş.


Aşağıdaki 3 mutfağın tasarımı Katie Ridder tarafından yapılmış. 
Bir 3lü daha geliyor. Dekoratör: Robert A. M. Stern Architects
Hep böyle geniş, ferah, çoğunun ortasına bir mutfak adası koyulabilecek mutfaklar paylaşıyorum. Bu arkadaşlar lüks apartman dairelerini, çiftik evlerini, villaları, konakları, otelleri, bahçeli evleri, yazlıkları, ofisleri, rezidansları dekore ediyorlar daha çok, ben n'apiim? Devam edeyim. Neyde devam edeyim peki...diye yazdıktan sonra listemdeki isimlerin çalışmalarına bakındım ve Richard Mishaan tarafından yapılmış olan bu mutfak dekorasyonu çalışmasıyla devam etmeye karar verdim. 


Sırada bir eklektik mutfak dekorasyonu örneği var. Dekoratör:  BillyCotton Studio

Sheila Bridges ismini duydunuz mu? Ben duydum, ayrıca başka birtakım iç mekan tasarımcılarının isimlerini de duydum. Sıklıkla ev dekorasyonu konulu yazılar yazmaya girişince duyuyor insan. Aşağıdaki mutfak tasarımları Bridges'in eseri. Tom Callaway imzalı 2 mutfak geliyor şimdi de.Bu mutfağı Frank de Biasi dekore etmiş.

 
Görseller arasından seçim yapmaya çalışmaktan gözüm dönmeye başladı ama bu yazıyı tamamlamadan bu masadan kalkmak niyetinde değilim. Satırlarıma burada son veriyorum, bundan sonrası  fotoğraflar ve dekoratörlerin isimleri şeklinde devam edecek. İlginiz için teşekkür ederim, yine buyurun.

Kishani Perera
Fox - Nahem AssociatesFiona Barratt


Studio Hus


Brian J. McCarthy
Emily Summers Studio


 Madeline Stuart
Amy Lau Design


Mendelson GroupAngie Hranowsky
Martyn Lawrence Bullard Design


Ben PetreathTimothy Corrigan


David Kleinberd Design Associates


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Kuru Ciltler İçin Sandal Ağacı Maskesi

Sandal ağacı tozu ciltteki kuru, kaşıntılı yamaları ve pul pul görüntüyü tedavi etmek için mükemmeldir. Tahriş olmuş cildi rahatlatır ...