8 Mayıs 2018 Salı

Pronovias 2019 Gelinlik Koleksiyonu: Tanıtım


Gelinlik denilince akla gelen ilk markalardan biri olan Pronovias 2019 gelinlik koleksiyonunu kısmen görücüye çıkarmış bulunuyor. 
Birçok gelin adayının alışveriş için olmasa bile model fikirleri almak için mutlaka göz attığı markanın koleksiyonlarında seçkin kumaşlardan dikilmiş ve ayrıntılı nakışlarla, dünyaca ünlü dantel çeşitleriyle süslenmiş birbirinden güzel gelinlikler yer alıyor. 


Koleksiyonun fragmanı bile son derecede zengin, tamamen ortaya çıktığı zaman gelin adayları için büyüleyici bir gösteri olacak herhalde. Şu kolsuz, V yakalı, dantel aplikeli prenses gelinlik modelinin nakışlarının ne kadar detaylı olduğuna bakar mısınız?
Koleksiyonda bohem tarzı gelinlik modellerini sevenlerini sevenlere hitap edecek parçalar da yer alıyor.


Enelsa ismiyle gösterime çıkarılan bu balık etek gelinlik modelinin bele oturan, tül - krep karışımı, nakış işlemeli bir korsajı var. Eteği tamamen krep kumaştan dikilmiş olan Enelsa, 2 parçalı bir gelinlik gibi görünüyor.
Yine balık etekli bir model olan Estima, sade gelinlik modellerini sevenler için güzel bir alternatif olabilir. Önde kapalı, yuvarlak bir yakası olan bu kolsuz, krep gelinlik modelinin sırtı V şeklinde açık. Omuz kısımları ışıltılı boncuklarla süsleniş olan Estima'nın yanlarında koltuk altlarından başlayıp kalçaların ortasına kadar inen çiçek işlemeli şeffaf paneller bulunuyor. 
Sırada şeffaf detayları ve uçuşan şifon etekleriyle güzel bir romantik gelinlik alternatifi olan Esele var.

İşte uçuş uçuş etekli bir gelinlik daha. Sırtındaki çiçek desenleri ve geometrik figürlü güpür parça çok hoş görünüyor bence, siz ne dersiniz? Aynı parça önde de var gerçi ama orada organza kumaşın üstüne geçirildiğinden sırttaki kadar belli olmuyor.

Pronovias 2019 gelinlik modelleri arasındaki gezintimiz Eriadu ile devam ediyor. Tepeden tırnağa nakışlı olan bu tül - dantel gelinliğin kolları müthiş etkileyici görünüyor. Dirsek hizasından açılan tül kollar, yere kadar iniyor. 

Enya'ya ne dersiniz? Nakışlı ve boncuk işlemeli krep kumaştan dikilmiş, yakası önden ve arkadan V şeklinde açık, balık kesimli bir gelinlik kendisi. 
Nakış işlemeli tül ve organze kumaşlardan dikilmiş olan derin V yakalı, uzun kollu Elise'nin balo tipi gelinlik modellerini sevenler için güzel bir alternatif olacağını düşünüyorum. 

Derin V yakalı, dantel korsajlı Estibaliz prenses tarzı gelinlik modellerini seven ziyaretçilerimiz için geliyor.

Elema, işlemeli tül ve brokar kumaşlardan dikilmiş. Bu prenses kesimli, uzun tül kollu gelinlik kabarık etekleri ve her yanını kaplayan çiçek nakışlarıyla göz alıcı görünüyor. 

Böyle bol görselli, yorucu bir yazıya sabah sabah, uykumu almış ve kahvaltımı yapmış olarak giriştiğim için kendimi tebrik etmek istiyorum. Dinlenmiş olarak başladığımdan, buraya kadar fazla zorlanmadan geldim. Burada sözlerime son veriyorum efendim, ama gösteri daha bitmedi. Bir Kız Bir Ana iyi seyirler diler, yine bekleriz. 

**************************************************
****************************************************

****************************************************

***************************************************
*******************************************************
********************************************************
*******************************************************************************************************

************************************************************

*******************************************************************************************************

******************************************************

********************************************************

*******************************************************

*******************************************************************************************************************************************************************
****************************************************
**********************************************************
****************************************************

************************************************************************************************************************************************************

*************************************************

****************************************************

**********************************************
Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Gece Kıyafetlerinde Abiye Elbise Şıklığı Abiye elbiseler hemen her kadının dolabında bulunan gösterişli parçalardır. Düğün, nikah, mezuniyet...