18 Aralık 2018 Salı

Rosa Clara Abiye Modelleri 2019


Hoş geldiniz sayın ziyaretçi. Rosa Clara markasının 2019 abiye modelleri arasından seçtiğim parçaları sunucam bu yazıda size. Gösteriyi beğeneceğinizi umarım.
Markanın 2019 kokteyl ve gece elbiseleri koleksiyonunda modern ve cesur kesimli kıyafetlerin yanı sıra ciddi seremoniler için daha zarif ve ağırbaşlı parçalar da yer alıyor. İlk olarak krep kumaştan dikilmiş, derin V yakalı, sırt dekolteli, boncuk - metal karışımı kemerli bir siyah abiye tulum takdim ediciim.


İkinci olarak omuz başları boncuk işlemeli, yakası önden ve arkadan V şeklinde açık, uzun kollu, seksi ve çarpıcı bir kırmızı gece elbisesi geliyor.Onu kolsuz, kayık yakalı, bir yandan derin yırtmaçlı, omuzları tüy detaylı siyah bir elbise takip edecek. Elbisenin açık sırtı çapraz ince askılarla süslenmiş.Bu açık mavi elbiseye ne dersiniz? Biri omuzdan aşağıya inen, diğeri belden yukarıya çıkan boncuklu işlemeleri, derin yan yırtmacı ve yerlere kadar uzanan kol detayıyla davet ortamlarında dikkat çekmenizi sağlayacak bir model.


Sıradaki siyah elbisenin de tül kumaştan dökümlü kolları var. Ön kısmındaki boncuklu işleme sırt dekoltesinin çevresinde de kullanılmış ve ortaya çarpıcı bir sırt dekoltesi çıkmış.Sıradaki uzun kollu, derin V yakalı, anvelop kesim elbise gümüş rengi abiye modellerini sevenler için geliyor. 


Bu turkuaz rengi abiye elbisenin modeli gayet sade fakat rengi ve işlemeleri çok güzel görünüyor. Transparan kumaştan uzun kollu, pelerin tarzı bir üstü de var.Yılbaşında kırmızı renkli bir kıyafet giymek istiyorsanız bu önden ve arkadan V yakalı kolsuz tulum hoşunuza gidebilir.


Rosa Clara 2019 abiye koleksiyonundaki pelerinli modellerden biri de bu şifon - dantel karışımı, kalp yakalı elbise. Ne kadar zarif görünüyor, de mi?


Sırada kolsuz, V yakalı, bel ve sırt bölgeleri boncuk işlemeli bir kırmızı abiye elbise var. Onu koyu renkli, dantelli, yandan derin yırtmaçlı, omzu açık bir elbise takip edecek. Rosa Clara Kısa Abiye Modelleri 2019

Bu kategoriden ilk önce damat veya gelin annesi elbisesi arayanlara hitap edebilecek birkaç parça takdim ediciim.


Zarif bir kokteyl kıyafeti arayanlar; bu boncuk işlemeli, truvakar kollu, omzu yırtmaçlı elbise sizin için geliyor.


Krep kumaştan dikilmiş olan bu V yakalı, İspanyol kollu kırmızı elbise de koleksiyonun sade ama çarpıcı parçaları arasında yer alıyor.


Sıradaki model dantelli elbiseleri sevenler için gelsin. Ondan sonraki de.Karın bölgenizde fazlalıklar varsa onları gizlemek için böyle drapeli modelleri tercih etmelisiniz. Ondan sonra gelen elbise de bunun gibi V yakalı. Bu yaka tipi boynu olduğundan uzun gösterir.
Programına önden kayık, arkadan V yakalı, truvakar kollu, floral desenli bir elbiseyle devam ediyorum.


Bu kategoriden son olarak nude renginde dantelli bir elbise ekliyorum.


Daha fazla model görmek isterseniz buyurun devam edin, ekleyeceğim başka fotoğraflar da var. Ziyaretiniz için teşekkürler, yine gelin.
Pronovias 2019 abiye modelleri (Tanıtım koleksiyonu) için tıklayın1 yorum:

  1. Merhaba ziyarete geldim. Benim blogumu da şereflendirirseniz sevinirim.

    YanıtlayınSil

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Gece Kıyafetlerinde Abiye Elbise Şıklığı Abiye elbiseler hemen her kadının dolabında bulunan gösterişli parçalardır. Düğün, nikah, mezuniyet...