16 Temmuz 2019 Salı

Pronovias 2020 Gelinlik Koleksiyonundan Seçtiklerim


Pronovias 2020 gelinlik koleksiyonu tahminimce kısmen piyasaya sürülmüş sayın ziyaretçiler. Bunu fark edince sizin için bu göz alıcı, iç çektirici koleksiyondaki bazı parçaları sergilemek istedim. Açılışı derin V yakalı, sırtı pencereli, şifon etekli bir bohem tarzı gelinlik ile yapmak istiyorum. 

Ardından kısa gelinlik seven gelin adaylarının hoşuna gidecek boncuk işlemeli, tül detaylı bir parça gelecek. "LWD 04" olarak adlandırılmış olan bu modelin büyük beden alternatifi de var.
İşte bohem tarzı giyimi seven ve düğününde de yansıtmak isteyenlere hitap edecek bir model daha. Dantel ve tül kumaştan dikilmiş olan ince askılı Cordelia çok zarif görünüyor.Yakası önden de, arkadan da V dekolteli olan Pisces bej rengi tül kumaştan dikilmiş. Hacimli etekleri ve korsajını süsleyen gümüş rengi çiçek aplikeleriyle göze çarpan, havalı bir model bu.

Yüksek yakalı, sırtı pencereli, bej rengi bir gelinlik olan Leonis, koleksiyonun büyük beden gelinlik alternatifi de olan modelleri arasında yer alıyor. 


Caelum, sade gelinlik modellerini sevenler için geliyor. Şifon eteklerinin akıcı ve hareketli görünmekten başka bir özelliği yok, ama korsajındaki 3 boyutlu, boncuklu işlemeler çarpıcı görünüyor.


Pronovias 2020 gelinlik modelleri arasındaki gezintimize 2 adet pantolonlu gelinlik ile devam ediyoruz. Bu modeller tulum gelinlik olarak da anılıyor. 
**************************Bu V yakalı, kolsuz krep gelinlik önden gayet sade görünüyor ama boncuklu sırt dekoltesinin güzelliği dikkat çekici.
Etekleri farbalalarla süslenmiş 2 gelinlik geliyor şimdi. Portia'nın eteği 4 katmanlı, Rock'nin farbalaları ise geniş tül eteğinin ucunda toplanmış.
**********************************
Tepeden tırnağa beyaz dantelden dikilmiş olan önden kayık yakalı, arkadan V şeklinde dekolteli, truvakar kollu bir gelinlik geliyor. Arkadan yırtmaçlı eteğinin boyu dizlerin altına iniyor.Yan taraflarını süsleyen çapraz boncuk işlemeleriyle dikkat çeken Volans, A tipi gelinlik modellerini sevenler için geliyor. Onu, eteği aynı özelliğe sahip olan ince askılı, V dekolteli Volantia takip edecek.


*************************************Programıma taftadan dikilmiş olan kolsuz, V yakalı, sırt pencereli Draco ile devam ediciim.Toz pembe renkli yumuşak tül kumaştan dikilmiş bir gelinlik olan Hegemone geliyor, hazır olun:
Şifondan dikilmiş V yakalı, korsajı ve sırt dekoltesi güpür detaylı Comet, büyük beden alternatifiyle beraber geliyor. ***********************Drapeli gelinlik modellerini sevenler; Stella sizin için geliyor. Kat kat, bol bol farbalalı pembe etekleriyle dikkat çeken bir model.
Pronovias, dünya çapında bir marka olmanın hakkını veriyor doğrusu. Markanın 2020 gelinlik koleksiyonu kumaşlarıyla, kesimleriyle, enfes dantel aplikeleriyle, ince detaylarıyla, orijinal sırt kesimleriyle, farklı zevklere hitap eden sade ve gösterişli alternatifleriyle, şahane görünüyor.******************************************************
Satırlarıma son vereyim artık diyorum. Söze fotoğraflar devam etsin. Böyle yazılar yorucudur, bitmesine az kaldığı için mutluyum. Bu konuyu başka bir zamana bırakacaktım, bırakmadığım için de memnunum. Aradan çıkmış oldu. Ziyaretiniz için teşekkürler, yine buyurun.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Cildi Aydınlatan Akne Karşıtı Papaya, Bal ve Limon Maskesi

Cildi aydınlatan akne karşıtı papaya, bal ve limon maskesi aynalarda parlak, kusursuz bir cilt görmenize yardımcı olur. Yara izlerini ...